ZLECENIE NA PODCASTY

Świetna wiadomość dla naszego studia, dla biblioteki!

Pamiętacie nasze info o tym, że dla Samorządu Województwa Wielkopolskiego, dla portalu http://kulturaupodstaw.pl w naszym bibliotecznym TOK JOB Studiu realizujemy pilotażowo nagrania z cyklu „Dzieci Uczą Uczuć” i „Młodzi Czytają Świat”?

 

Pilotaż się udał! Audycje zebrały pozytywne recenzje. Oba cykle będziemy kontynuować; do końca roku zrealizujemy jeszcze po dwa odcinki z każdego cyklu, a w przyszłym roku  z r e a l i z u j e m y   k i l k a d z i e s i ą t   a u d y c j i   z udziałem dzieci i młodzieży z wielu miejscowości w Wielkopolsce!!!

 

Dziękujemy za zaufanie, którym obdarzył nasze studio Departament Kultury Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu, dziękujemy Redakcji portalu Kultura u podstaw, dziękujemy biorącym udział w nagraniach dzieciom i opiekunkom dziecięcych grup z   M i e ś c i s k a  (Przedszkole Leśne Ludki /Iza Kozikowska), z   P l e s z e w a  (Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Pleszewie – Zuza Musielak-Rybak), z   J a r a c z e w a  (Biblioteka Publiczna Gminy Jaraczewo – Kasia Roszak). Dziękujemy młodzieży – wspaniałym dziewczynom, czytelniczkom, które podzieliły się swoimi emocjami z lektur; Martynie, Julii, Agacie, Dorocie, Zuzi, Nikoli i Natalii.

 

Za profesjonalizm i wyjątkowe zaangażowanie w produkcję dziękujemy realizatorowi wszystkich audycji – Piotrowi Drążkiewiczowi.

 

Dziękujemy także wszystkim słuchaczkom i słuchaczom audycji, które i którzy towarzyszą dzieciom w ich uczeniu się (i nas) uczuć i młodzieży w ich emocjonalnych i intelektualnych podróżach po świecie książek.

 

Wszystkie audycje ukazują się wpierw na portalu http://kulturaupodstaw.pl w zakładce audio i na Spotify, i dostępne są także (na licencji) na naszej stronie internetowej: https://bibliotekamiescisko.pl/pola-kultury/audio/

 

Sfinansowano ze środków:

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Kultura u Podstaw

 

 

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *