PROGRAM ROZWOJU BIBLIOTEK 4 RUNDA – 3

PRB4 news, czyli nowości z Programu Rozwoju Bibliotek – 3

Wiecie już, że uczestniczymy w Programie Rozwoju Bibliotek – programie finansowanym przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności a prowadzonym przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego ( wcześniej inicjatywa Fundacji Melindy i Bila Gatesów).

Zapowiadaliśmy informowanie na bieżąco o wszystkich spotkaniach, więc dziś pierwszy news: NEWS of PRB4/1.
Dziś, na spotkaniu organizacyjnym poznaliśmy trenerów naszych grup, terminy spotkań w ramach Warsztatów Planowania Rozwoju Biblioteki, narzędzia pomocne w przygotowaniu Lokalnej Diagnozy i w półrocznej warsztatowej pracy.

Pierwsze warsztatowe spotkanie już 14 września.

Efektem wszystkich warsztatów będzie Diagnoza Lokalna i Plan Rozwoju Biblioteki ( zaprezentujemy gdzieś na progu lata 2022), ale prawdziwym efektem naszego uczestnictwa w PRB ma być większa Wasza satysfakcja ze sprawniej działającej Biblioteki.

To jest przecież Wasze miejsce!