Wczoraj mieliśmy ogromną przyjemność gościć przedszkolaków z grupy Krasnale z Przedszkola „Leśne Ludki” w Mieścisku , które rozpoczęły swój dzień od wizyty w kinie, a następnie odwiedziły naszą bibliotekę.
Podczas spotkania mali goście z zainteresowaniem wysłuchali bajki „W przedszkolu”, a w bibliotece nie zabrakło uśmiechów i radości ze wspólnie spędzonego czasu.
Dziękujemy za odwiedziny i cieszymy się, że mogliśmy być częścią tak miłego dnia. Do zobaczenia ponownie w bibliotece!