WIZYTA KL. VIII W STUDIO

W piątek studio nagrań stało się przestrzenią młodzieży klas ósmych

Dziewczyny i chłopcy z klas 8d, 8b oraz 8c nagrywały (-li) swoje „kapsuły czasu”, dźwiękowe tableau. Każda uczennica i każdy uczeń przedstawiali się i mówili o tym, jak wyobrażają sobie świat w przyszłości i kim chcą w przyszłości być.

 

Nagrane na płytę, zebrane w plik wypowiedzi całej klasy Każda i Każdy otrzyma na zakończenie roku. Wyjdą ze szkoły podstawowej nie tylko z obrazem koleżanek i kolegów ( jak tradycyjnie do tej pory), ale i z zapisami własnych głosów i głosów koleżanek i kolegów!!!

 

Odsłuchany w przyszłości materiał może pozwoli wrócić pamięcią do wspólnych chwil i do samej siebie, czy samego siebie sprzed lat. Usłyszą swój głos i swoje myśli, posłuchają, o czym marzyły i marzyli i co planowały i planowali.
Jeśli uzyskamy zgodę na emisję niektórych wypowiedzi, z przyjemnością wybrane z nich zaprezentujemy.

 

Dzisiaj cieszymy się, że stworzyliśmy miejsce ( studio), dzięki któremu możemy zaoferować młodzieży ze szkoły w Mieścisku niecodzienne przeżycie, doświadczenie i wyjątkową pamiątkę ( nagranie, materiał dźwiękowy, „kapsułę czasu”) na koniec ich przygody ze szkołą podstawową i na początek drogi w dorosły świat.

 

Głośno życzymy Wam spełnienia planów i marzeń ( tych wypowiedzianych, nagranych i tych skrytych), bądźcie pogodni i pogodne, starajcie się być szczęśliwe i szczęśliwi!

 

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *