WIZYTA GOŚCI Z GNIEŹNIEŃSKIEJ SZKOŁY WYŻSZEJ MILENIUM

Dziś mieliśmy przyjemność gościć w Bibliotece władze Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium.

Obecni byli: Rektor Uczelni, Pan Krzysztof Gawrecki, Dziekan Wydziału Nauk Społecznych, Pan Tomasz Albiński, Pan Mykola Orlykowski (Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium, Filia w Wągrowcu) i Koordynatorka Praktyk, Pani Joanna Kozielska.

Bezpośrednim powodem spotkania była rozmowa, na temat możliwości i sposobów odbywania praktyk studenckich osób, studiujących na kierunku Zarządzanie: Cultural and Sport Event Manager – organizacja wydarzeń kulturalnych i sportowych.

W trakcie spotkania /rozmowy przestrzeń współpracy znacznie się poszerzyła; w opinii Władz Uczelni, Biblioteka posiada narzędzia i potencjał do organizacji praktyk dla studentów na kierunku Pedagogika. Format i program tych praktyk będzie przedmiotem spotkań roboczych już w najbliższym czasie; aby studentki i studenci mogli już od jesieni praktykować w Bibliotece.

Cieszymy się bardzo z faktu posiadania przestrzeni, narzędzi i umiejętności, które stwarzają szansę dzielenia się naszym doświadczeniem z osobami, które swoją przyszłość zawodową widzą w pracy na szeroko rozumianym „polu kultury”.

Władzom Uczelni Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium dziękujemy za czas i uwagę, które poświęcili Bibliotece i za entuzjastyczne podejście do kwestii współpracy: dziękujemy!

O szczegółach współpracy będziemy regularnie Was informować – bo to jest Wasza Biblioteka, Wasze Miejsce