WIELKOPOLSKI KLUB RODZINY MIEŚCISKO – RODZINNE ŚRODY – IV

W naszym Klubie Rodziny- „Rodzinne środy” zrobiło się wczoraj bardzo kolorowo, a to za sprawą kubeczków.

Okazuje się, że są one świetnym narzędziem do rozwijania naszej koordynacji wzrokowo-ruchowej i motoryki małej, uczą nas też cierpliwości. Starszaki dodatkowo mogą ćwiczyć matematykę i programowanie. Tworzyliśmy mega konstrukcje (wieże, mury) i sortowaliśmy kubki kolorami. Na koniec, oczywiście, była też zabawa brudna, a na niej piasek kinetyczny, który można wykonać samodzielnie w domu.

 

Przypominamy, że w zajęciach bierze udział Terapeuta Integracji Sensorycznej, do którego możecie zgłosić się, jeśli chcielibyście skonsultować rozwój Waszego dziecka w tym obszarze.

 

Konsultacje odbywają się godzinę przed naszymi zajęciami, czyli od 10:00 (zapraszamy od listopada 2022 r.). Jest to merytoryczne wsparcie dla rodziców dzieci UCZESTNICZĄCYCH w zajęciach „Rodzinne środy” polegające na konsultacjach i aktywizacji rodziny – program C.Z.A.R. ( Centrum Zajęć Animujących Rodzinę).

 

„Rodzinne środy”– zajęcia prowadzone w ramach Wielkopolskiego Klubu Rodzinnego w Mieścisku. Usługa dofinansowana ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

 

 

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *