W TROSCE O SIEBIE I W TROSCE O ZESPÓŁ – KOMPETENCJE EMOCJONALNE, DOBROSTAN

BLISKO

Pierwsze w tym roku warsztaty w ramach projektu BLISKO: „W trosce o siebie i w trosce o zespół – kompetencje emocjonalne, dobrostan”!

 

Jak powiedziała prowadząca, Agnieszka Szczerek z Good Books, było koliście. Aby poznać siebie, wypełnialiśmy koło wpływu, koło dbania o siebie oraz koło SELF – REG. Każde z nich wniosło coś nowego w nasze życie.

 

Hasłem dnia zostało zdanie, że „życie jest za krótkie, żeby tracić czas na rzeczy nieprzyjemne ! Więc … czego nie chcecie robić, nie róbcie. Wy będziecie bardziej zadowoleni, a przede wszystkim postąpicie zgodnie z samym sobą.” Podoba Wam się?

 

Szkoła Podstawowa w Mieścisku, Szkoła Podstawowa Milenium im. Jana Pawła II w Popowie Kościelnym, Biblioteka Pedagogiczna w Wągrowcu, Biblioteka Publiczna im. Stefanii Popiołek w Janowcu Wielkopolskim, ZAZ Gołaszewo – dziękujemy za obecność i miło spędzony czas.

 

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”

 

NPRCz 2.0
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Narodowe Centrum Kultury

 

 

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *