TEATR W MAŁYM MIEŚCIE

Cieszymy się, że tak licznie uczestniczyliście w plenerowych spektaklach teatralnych w ramach projektu Teatr w Małym Mieście w Nieświastowicach i w Mieścisku!

Cieszymy się i dziękujemy, że byliście – to dla nas sygnał, żeby w przyszłym roku przygotować kolejne takie atrakcje.

 

W Nieświastowicach po południu aktorzy teatrów Gili Gili i Łata przedstawili spektakl dla dzieci „Polowanie na motyle” – były śmiech, emocje, okrzyki; było dużo zabawy i radości, ale także ekologiczny i społeczny przekaz; najważniejsze to być wolnym!

 

Najważniejsza, jak myślimy była także radość dzieci – uczestników spektaklu.

 

W Mieścisku, wieczorem, na placu przy Bibliotece aktorzy Teatru Ewolucji Cienia zaprezentowali zaś spektakl plenerowy ,,Czas Wilka”; to widowiskowa, metaforyczna opowieść o wilkach i ludziach, o dzikiej naturze i człowieku, opowieść, z której każdy wynosił własne emocje i refleksje.

 

Dopisała wczoraj pogoda, dopisała publiczność, my dopisujemy do tego dnia naszą radość i ochotę na więcej!

 

Dziękujemy aktorkom i aktorom teatrów, które występowały w Nieświastowicach i w Mieścisku, dziękujemy sołectwu Nieświastowice za współorganizację przedsięwzięcia w Nieświastowicach i dziękujemy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za wsparcie inicjatywy w Mieścisku. Takie wspólne działania pokazują, że „jesteśmy w tym wszyscy razem”.

 

Projekt Teatr w Małym Mieście dofinansowany jest ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego i ze środków Fundacji PZU.

 

Relacjonując wczorajszy dzień życzymy Wam najlepszego dzisiejszego: Miejcie dobry dzień!

 

 

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *