SPONSORZY DZIAŁALNOŚCI BIBLIOTEKI

Biblioteka opiekunka relacji – taką mamy misję i relacje budujemy również w środowisku przedsiębiorców.

Budujemy miejsce, które chce służyć mieszkańcom usługami charakteryzującymi się wysoką jakością, więc dzielimy się radością z informacją o Partnerach, którzy taką samą – wysoką jakość usług proponuje swoim Klientom.

 

Cieszymy się, że potencjał naszych działań i możliwości zyskuje uwagę i znajduje uznanie lokalnych firm, które chcą wspierać nasze inicjatywy i … wraz z nami chcą się na lokalnym rynku rozwijać.

 

Dziękujemy za zaufanie i z radością podajemy fakt współpracy do publicznej wiadomości; tak rośnie kultura – „jesteśmy w tym wszyscy razem”!

 

MAŁE DELIKATESY NA RYNKU – SKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY ANNA PRZYBYSZ

 

 

*Najlepszym sposobem na śledzenie promocji w Małych Delikatesach na Rynku, jak zapewnia jego właścicielka, Pani Anna Przybysz, jest regularne odwiedzanie profilu Sklepu Małe Delikatesy na facebooku. Sklep prowadzi oficjalny profil gdzie tworzy atrakcyjne spoty reklamowe, z których Klienci dowiedzą się o wszystkich aktualnych promocjach, a jest ich naprawdę wiele!

 

DEKA TRADE

 

Deka Trade na polach z nasionami zbóż, my na polu kultury z nasionami idei, współpracy i relacji!

 

* W ofercie DEKA TRADE znajdziecie Państwo nasiona zbóż ozimych o różnych wymaganiach glebowych, które są wysiewane na polach tysięcy zadowolonych rolników w całej Polsce. W katalogu Firmy znajdziecie Państwo opisy odmian wraz z uwzględnieniem wszystkich najistotniejszych dla upraw cech.
W swoich punktach Deka Trade prowadzi:
– skup płodów rolnych
– sprzedaż nawozów
– sprzedaż środków ochrony roślin
– sprzedaż komponentów paszowych i pasz
– sprzedaż węgla
– sprzedaż materiału siewnego

 

ZAKŁAD PRZEMYSŁU DRZEWNEGO ROMA sp. z o.o. z GOŁAŃCZY

 

Spółka Zakład Przemysłu Drzewnego „ROMA” Sp. z o.o. z Gołańczy , którą reprezentują
Pani Małgorzata Szaumkesel – Wiceprezes Zarządu i Pan Mateusz Biały – Wiceprezes Zarządu
Spółka „ROMA” „tradycję przeistacza w nowoczesność”, my, budując nowoczesną ofertę Biblioteki tworzymy nową tradycję

 

* Zakład Przemysłu Drzewnego „ROMA” Sp. z o. o. to opowieść o tym, jak tradycja przeistacza się w nowoczesność…
Z lokalnego przedsiębiorstwa posiadającego jeden zakład produkcyjny zlokalizowany w Gołańczy, z historią sięgającą aż do roku 1918, Spółka stała się jednym z liderów wśród producentów drewnianej architektury ogrodowej w Polsce.

 

Firma w rękach prywatnych znajduje się od 2001 r., natomiast ostatnie lata to okres intensywnej ekspansji. Na początku 2020 r. rozpoczęła produkcję w dwóch kolejnych tartakach – w drugim zakładzie w Gołańczy oraz w fabryce w Rąbczynie, jednocześnie znacznie poszerzając gamę swoich kontrahentów.

 

Dzięki temu wyroby „ROMY” znajdują się obecnie u milionów odbiorców końcowych na największych rynkach Europy Zachodniej – francuskim, brytyjskim i niemieckim, ale także i na wielu innych

 

TOM – BRUK TOMASZ FRELICH

 

 

Firma specjalizuje się w układaniu i sprzedaży kostki brukowej oraz w budowie dróg.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *