SARBIANIE IDĄ W ŚWIAT part 2 czyli  Płyta CD – „SARBIANIE’28 1995 – 2023”

Z okazji jubileuszu Sarbian i zorganizowanego z tej racji Benefisu ( 31.03.2023) przygotowaliśmy w Bibliotece wydawnictwo płytowe – płytę CD  – „Sarbianie’28 1995 – 2023”

Teraz już naprawdę można powiedzieć że ‘Sarbianie idą w świat’ bo dysponują materiałem, który ich wykony i wspomnienia prezentuje szerokiej publiczności.

Wartością tego materiału – oprócz faktu, że jest to piękny, ładny, barwny przedmiot, który stanowi niecodzienną pamiątkę jubileuszu – są wspomnienia uczestniczek i uczestników Zespołu nagrane w Studio Biblioteki i dołączone do materiału muzycznego.

Historię Zespołu na płycie opowiadają: Bogusia, Dorota, Ewa, Janusz, Jolanta, ks. Andrzej, Maria i Marian.

Na eleganckim etui płyty znajdziecie także krótką historię Zespołu ( listę osiągnięć i sukcesów) opracowaną przez panią Beatę Mączyńską.

Nagranie w studiu Biblioteki zrealizował i materiał na płytę opracował Piotr Drążkiewicz, etui zaprojektowało studio betterandmore.

 

Wszystkim, którzy uczestniczyli w przygotowaniu tego materiału pięknie dziękujemy, a wszystkich, którzy chcieliby    taką płytę otrzymać zapraszamy do Biblioteki lub prosimy o informację email na adres gbp@miescisko.com

 

To jest już fakt: Sarbianie idą w świat!

 

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *