OTWARCIE BIBLIOTEKI PO MODERNIZACJI

Z radością i wdzięcznością prezentujemy Wam film zrealizowany w dniu otwarcia Biblioteki po procesie modernizacji.

 

Pierwszy akt tego procesu rozpoczął się jesienią 2021 r. decyzją o przyznaniu dofinansowania, a ostatni miał miejsce 1 marca 2023 r. i była nim informacja, że „otwieramy i zapraszamy”.

 

To jest film o zmianie, o przestrzeni, o miejscu, o Bibliotece i o tym, że wszyscy tworzymy tę zmianę, tę przestrzeń, to miejsce i tę Bibliotekę.

 

To jest film, w którym, naszym zdaniem, widać radość – że udało nam się wspólnie tę drogę przejść i wdzięczność – dla tych, dzięki którym mogliśmy ją rozpocząć, i którzy nam towarzyszyli.

 

To jest też film o tym, że t y m miejscem stwarzamy horyzont dla Waszej wyobraźni i Waszych doświadczeń – tę pierwszą będziemy się starali usatysfakcjonować, te drugie – pogłębiać.

 

„Jesteśmy w tym wszyscy razem” – zapraszamy!

Komentarze

Warning: Undefined variable $aria_req in /usr/home/betterandmore/domains/bibliotekamiescisko.pl/public_html/wp-content/themes/codium/comments.php on line 36

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *