MAGICZNA MOC OPOWIEŚCI. BAJKOTERAPIA W PRACY BIBLIOTEKARZA

BLISKO

Wczoraj odbył się kolejny warsztat zorganizowany w ramach projektu BLISKO „Bibliopole – uprawiamy relacje wokół czytania. Tym razem tematem była „Magiczna moc opowieści. Bajkoterapia w pracy bibliotekarza” 📚.

 

Tak jak z pozostałych warsztatów, również i z tego, wynieśliśmy mnóstwo wiedzy, ciekawych pomysłów i pozytywnej energii do działania 💪.

 

Usłyszeliśmy co nieco o biblioterapii, bajkoterapii, poznaliśmy rodzaje bajek terapeutycznych i dowiedzieliśmy się co daje wspólne czytanie na poszczególnych etapach życia dziecka.

 

Oczywiście nie obyło się bez zadań praktycznych, które rozluźniają atmosferę, wprowadzają mnóstwo śmiechu i radości, a przede wszystkim utrwalają wiedzę 😉. Efekt jednego z nich możecie zobaczyć na zdjęciu 😅.

 

Dziękujemy prowadzącej Pani Małgorzacie Kremza z Fundacji Good Culture za super warsztat oraz wszystkim Uczestnikom za przybycie !

 

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”.

 

Narodowe Centrum Kultury
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
NPRCz 2.0

 

 

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *