KONCERT NOWOROCZNY 2021

Koncertowo powitaliśmy Nowy Rok! Karolina Garlińska, Emilia Zielińska, Bartosz Kuczyk, Mariusz Ruta i Michał Łaszewicz obdarowali zgromadzoną licznie w Sali Widowiskowej Biblioteki mieściską publiczność taką porcją radości, pogody ducha, lekkości i wspaniałości, że dwie godziny koncertu wydawały się mgnieniem. Cóż to było za mgnienie!!!   Było wszystko co najlepsze w operetce i musicalu i pieśniach: […]

Koncertowo powitaliśmy Nowy Rok!

Karolina Garlińska, Emilia Zielińska, Bartosz Kuczyk, Mariusz Ruta i Michał Łaszewicz obdarowali zgromadzoną licznie w Sali Widowiskowej Biblioteki mieściską publiczność taką porcją radości, pogody ducha, lekkości i wspaniałości, że dwie godziny koncertu wydawały się mgnieniem. Cóż to było za mgnienie!!!

 

Było wszystko co najlepsze w operetce i musicalu i pieśniach: „Czardasz Silvy”, „Graj, Cyganie”, „Co się dzieje…”, „Przetańczyć całą noc” i dziesięć innych. „Brunetki, blondynki” Kiepury z artystami śpiewała męska część publiczności, a „Delilah” Toma Jones’a cała sala. Było zapowiedziane „I feel pretty!” – aria Marii z „West Side Story”, bo o tę wspaniałość, lekkość i radość, by jak najwięcej unieść jej do domów i na cały rok przecież w tym muzycznym spotkaniu chodziło.

 

Koncert w takim wykonaniu i w takiej oprawie i  d o s t ę p n y  b e z p ł a t n i e  dla publiczności nie byłby możliwy gdyby nie zaangażowanie Mecenasa Koncertu – Bank Spółdzielczy w Gnieźnie – raz jeszcze pięknie dziękujemy, i gdyby nie stały mecenat, który nad instytucją sprawuje Rada Gminy i Wójt Gminy Mieścisko – pięknie dziękujemy! Takie współdziałanie sprawia, że misja naszej instytucji wyrażona w słowach „jesteśmy w tym wszyscy razem” nie jest pobożnym życzeniem, a społecznym faktem. Naprawdę „jesteśmy w tym wszyscy razem”.

 

Dziękujemy wspaniałej publiczności za entuzjastyczny udział w koncercie, za tak liczną obecność!

 

Piszemy też wdzięczność dla wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji tego przedsięwzięcia!

Weszliśmy w nowy rok koncertowo, radośnie, z dużą dozą pozytywnych emocji, zatem bądźmy pogodni, starajmy się być szczęśliwi!

 
 
 
 
 
 
 

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *