KONCERT „ALEJA GWIAZD”

MIROSŁAW NIEWIADOMSKI

Mirosław Niewiadomski robi z sercami uczestniczek i uczestników koncertu to co słońce ze świeżo spadłym śniegiem; topi je.

 

Mirosław Niewiadomski robi z sercami uczestniczek i uczestników koncertu to co wiatr z opadłymi liśćmi; unosi je.

 

Koncert Mirosława Niewiadomskiego robi z dłońmi słuchaczek i słuchaczy to co kiedyś chłopcy z modelami samolotów; składa je do braw!

 

Tych tez nie trzeba udowadniać, bo byliśmy świadkami tych wydarzeń podczas sobotniego koncertu w Bibliotece w Mieścisku.

 

Kto był – ten wie, a kto nie był, musi uwierzyć nam na słowo, że po muzycznej przechadzce „Aleją Gwiazd”, na którą zabrał nas Mirosław Niewiadomski ze swoim Zespołem, ci którzy przyszli tu o kulach wychodzili o własnych siłach, te, które weszły tu przygniecione smutkiem – wychodziły płonąc od radości, że wszyscy po prostu świetnie się bawili, na prawie dwie godziny „zapominając o bożym świecie”.

 

No i tak właśnie ma działać koncert; bawić, podrywać, działać uzdrawiająco na emocje – zwłaszcza jeśli próbujemy połączyć w nim świętowanie „dnia miłości” z „dniem kobiet”.

 

Po koncercie odebraliśmy mnóstwo informacji zwrotnych, że „święto” się udało. Bardzo!

 

Dziękujemy Droga Entuzjastyczna Publiczności! Dziękujemy Mirosław Niewiadomski!

 

Dziękujemy Zespół: Witek Wołkow, Adam Maliński, Andrzej Walus.

 

Dziękujemy Miłosz ( nagłośnienie i świało), dziękujemy Natalia ( koordynacja/prowadzenie ), dziękujemy Grażyna (szatnia), dziękujemy Milena (relacja,media), i dziękujemy Ola i Marysia (bilety, materiały promocyjne, administracja).

 

 


24.02.2024

 

godz. 18:00

 

sala widowiskowa Biblioteki

 

Bilety: https://www.bilety24.pl/koncert/1294-aleja-gwiazd-98803?id=544779

 

 

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *