KOLEJNE DOFINANSOWANIE Z PROGRAMU KULISY KULTURY!

85 000 zł na dokończenie modernizacji wnętrz biblioteki!

Z radością informujemy, że w tym roku dzięki kolejnej dotacji z projektu Kulisy Kultury ( UMWW) wyremontujemy kolejne pomieszczenia w Bibliotece – serwerownia, scena Sali widowiskowej, klatka schodowa, korytarz na piętro i pomieszczenie socjalne.

 

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego dofinansował wniosek „Modernizacja pomieszczeń biblioteki, etap IV – ostatni” – kwotą 85 000 zł!

 

To czwarta edycja marszałkowskiego programu, w której bierzemy udział: w ramach konkursu KK’21 zmodernizowaliśmy pomieszczenie biurowe, tworząc w nim napawające nas radością i dumą studio nagrań i studio radiowe, w ramach KK’22 zmodernizowaliśmy wszystkie wejścia do Biblioteki i zmieniliśmy (delikatnie) estetykę sceny w sali widowiskowej, w ramach KK’23 zmodernizowaliśmy pomieszczenia za salą widowiskową, tworząc miejsce dla „Głoski – Lokalnego Centrum Wsparcia Dziewczynek – świetlica, kuchnia, pokój pracy samodzielnej i pokój psychologicznego wsparcia).

 

Naszemu Organizatorowi – Rada Miejska i Burmistrz Mieściska dziękujemy za zaangażowanie, za każdorazowe zabezpieczenie finansowego wkładu własnego do przedsięwzięcia.

 

Cieszymy się, jesteśmy wdzięczni!

 

Serdecznie dziękujemy!

 

Tak rośnie kultura!

 

„Jesteśmy w tym wszyscy razem”!

 

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *