Wczorajszy dzień był pełen miłych wzruszeń, niespodziewanych odwiedzin i radości.
Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek odwiedzili nas przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Mieścisku, grupa Skrzaty z Przedszkola „Leśne Ludki” w Mieścisku oraz najmłodsza instytucja z najmłodszymi mieszkańcami, czyli Żłobek „Nasze Bąbelki” w Mieścisku
Było nam naprawdę miło i jeszcze raz serdecznie dziękujemy za pamięć i za upominki