43. TARGI MICHAŁOWSKIE

43 Targi Michałowskie za nami!!!!

Uczestniczyliście w nich – mimo niezbyt atrakcyjnej pogody – bardzo licznie, a podczas koncertu Budka Suflera nawet tłumnie! – dziękujemy!

Pogoda nas nie rozpieszczała, więc rozpieszczaliśmy Was my; muzyką, zabawą, programem, organizacją, punktualnością, ofertą, słowami, sztucznymi ogniami!

Sobotnie występy przyciągnęły tłumy publiczności. Wiadomo, największą atrakcją, dla której część z Was nas odwiedziła był koncert Budki Suflera. Bawiliście się przy niej świetnie! Śpiewaliście, klaskaliście, bujaliście się przy wolniejszej muzyce….. Takiej publiczności mogą nam wszyscy pozazdrościć. Oczywiście nie należy pominąć wcześniejszych, równie ważnych występów. W sobotę byli z nami: zespół disco polo TwoBoys, Młodzieżowa Orkiestra Dęta Mieścisko, Piotr Kuźniak. Nie zapomnieliśmy też o dzieciach. Dla nich odbył się spektakl „Patrol na tropie”, w którym mimo deszczu aktywnie uczestniczyły…. latały razem z Fly, przeżywały turbulencje…. Było jak w prawdziwej bajce. Na koniec dnia Ci najbardziej wytrwali bawili się do późnych godzin z DJ Jedras.

Z kolei niedzielę spędziliśmy z Wasze Radio FM. Tego dnia też nas nie zawiedliście. Wielu z Was było z nami już od samego początku, czyli od występu Tomasz Calicki. W miarę upływu czasu i coraz ładniejszej pogody (nareszcie !) przybywaliście do nas tłumnie. W ramach Niedzielnej Pałuckiej Biesiady wystąpili dla was Justyna & Kris oraz Paweł Siluk Steiner Roni. Całe wydarzenie było nagrywane i nadawane na żywo, a prowadził je Darek Piekarski. Koncertem Jubileuszowym Krzysztof Koniarek „Kocham tak Żyć – 25 lat na scenie” zakończyliśmy 43 Targi Michałowskie!
Impreza o takim charakterze nie mogłaby się odbyć gdyby nie sponsorzy, mecenasi i darczyńcy. Bardzo wszystkim dziękujemy za każdy rodzaj wsparcia, za finansowy wkład, za zaangażowanie, za najdrobniejszy gest wsparcia – wszystko to razem jest wyrazem Waszej hojności, za którą jesteśmy pełni wdzięczności.

Głosiliśmy tę wdzięczność ze sceny i tutaj również pięknie dziękujemy osobom i firmom z Mieściska i z Gminy Mieścisko, które wsparły organizację 43. Targów Michałowskich:

AP4 Building Biuro Projektów Arkadiusz Przysiek ,

Zakład Usługowy „STACH” Andrzej Stachowiak,

Sklep wielobranżowy Krzysztof Kujawa,

FHU MARYSIEŃKA Maria Pinkowska,

Salon samochodów używanych ATEST Andrzej Lipkowski,

Usługi ogólnobudowlane Jacek Wieczorek,

Usługi koparko- ładowarką, instalacje wodno- kanalizacyjne Waldemar Tański,

Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe Benedykt Piasecki,

Sklep ogólnospożywczy Anna Przybysz ,

Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe M.B.W Bartosz Wichłacz,

TRANSBECK Katarzyna Gronowska ,

TECHNICAR Bogusław Gronowski,

Z&Z DECOR Łukasz Burzyński,

DEKARSTWO BLACHARSTWO Tomasz i Krzysztof Nojgebauer ,

Salon Fryzjerski VENA PLUS Katarzyna Kołodziej – Stawicka,

BUDMAR Hanna Marek,

PHU WOJMAR Marek Wojciechowski,

Usługi Podatkowe „KSIĘGA” Anna Woźniak ,

Apteka Kędrackich,

Firma Handlowa AGA Agnieszka Szafran.

Sponsorami imprezy byli:

Blow s.c. ( Wiatraki Kłodzin),

Enea Oświetlenie sp. z o.o.,

Serpol-Cosmetics sp. z o.o., sp. k.

Aquanet S.A. Poznań,

Aquanet Mieścisko Sp. z o o,

Pizzeria Margeritta Wągrowiec,

Merx Polska

– bardzo serdecznie dziękujemy!

W przygotowaniu imprezy swój udział mieli również mecenasi Biblioteki:

Centrum Ogrodnicze Martyna,

Roma Spółka,

WFM Wągrowieckie Fabryki Mebli,

Bank Spółdzielczy w Gnieźnie Oddział Mieścisko

– jesteśmy pełni wdzięczności!

Głównym Mecenasem imprezy była Gmina Mieścisko na zlecenie, której przygotowaliśmy i zrealizowaliśmy 43. Targi Michałowskie.

Dziękujemy Wasze Radio FM za przyjęcie zaproszenia i wspólną – transmitowaną na antenie zabawę w niedzielę.

Dziękujemy mediom – Portal WRC, redakcji Wągrowiec NaszeMiasto.pl, Tygodnik Wągrowiecki za zapowiedzi i relacje z imprezy.

Dziękujemy Kołom Gospodyń Wiejskich – przygotowały fantastyczne, jak zawsze, stoiska z regionalnymi specjałami: KGW w Mieścisku, Koło Gospodyń Wiejskich w Kłodzinie, Koło Gospodyń Wiejskich Miłosławice!

Dziękujemy wystawcom, przedsiębiorcom, handlowcom, wszystkim, którzy zdecydowali się przygotować i prowadzić w tych dniach stoiska handlowe.

Dziękujemy firmom nagłośnieniowym i oświetleniowym, które zadbały profesjonalnie o obsługę sceny: to były wymagające dni i wielka wdzięczność za tę pracę: Wik- Audio Witek Krystkowiak i Broker Sound.

Podziękowania dla służb technicznych i służb ochrony: Hunters, służby medyczne, zabezpieczenie elektryczne (Marcin Comblik), utrzymanie czystości ( Konserwator Jarek).

Podziękowania dla B&M za przygotowanie materiałów informacyjnych i reklamowych.

43 Targi Michałowskie – wspólny wysiłek wielu, wielu osób dla wspólnego świętowania.

„Jesteśmy w tym wszyscy razem”